Księgarnia wiedzy ezoterycznej
Wydawnictwo Antykwariat Księgozbiór Regulamin Kontakt

Wydawnictwo

Krytyczne czytanie w polonistycznej edukacji wczesnoszkolnej

Plenkiewicz Maria

Stron: 346

Z recenzji prof. zw. dra hab. Władysława Puśleckiego
W dobie natłoku wieloźródłowego szumu informacyjnego, umiejętność krytycznego czytania urasta do rangi kompetencji koniecznie niezbędnej dła rozumienia funkcjonowania każdego człowieka, w każdym układzie społecznym, fest to szczegółnie ważne w erze informacyjnej, zjawiska światowej głobałizacji oraz integracji Europy. Recenzowane opracowanie jest na gruncie polskim pionierską próbą ukazania problematyki krytycznego czytania w edukacji wczesnoszkolnej od strony naukowej i praktyczno-pedagogicznej. fest to próba ze wszech miar udana i wychodząca nie tylko naprzeciw potrzebom najmłodszych uczniów szkoły podstawowej, ale także i ich nauczycieli. Wybitne walory społecznie -użyteczne posiada program wdrażania uczniów mlodszoszkolnych do krytycznego czytania...

Cena: 25 zł

Masutatsu Oyama

Karate Kyokushinkai

Stron: 77

Instrukcje mistrza karate który zasłynął pojedynkami z 800 kilogramowymi byka. W czasie swej świetności nie znalazł przez 20 lat przeciwnika który byłby w stanie go pokonać.

Cena: 10 zł

Wróbel Zdzisław

Erotyka indyjska

Stron: 210

Anangaragna
(Arena miłości)Popularniejszy od ..Kamasutry" podręcznik sztuki miłości, który uczy w jaki sposób osiągnąć maksimum rozkoszy obojga kochanków w pożyciu seksualnym
Samudrika
Starożytna hinduska sztuka przepowiadania ze znaków ciała, wyglądu narządów płciowych i mapy dłoni szczęścia, niepowodzeń i długości życia.
Tantra asana
Droga do wyzwolenia w zbiorowych rytuałach tantrycznych energii seksualnej prowadzącej do kosmicznego połączenia z bóstwem w czasie miłosnego zespolenia.

Cena: 20 zł

Ekologiczne zagadki Agatki

Frątczak Emilia, Jan

Stron: 135

Książka dla dzieci w wieku 7 - 12 lat, rodziców, opiekunów i nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Pomaga w kształtowaniu świadomości i odpowiedzialności za środowisko w którym żyjemy. Łatwa i przyjemna edukacja ekologiczna.

Cena: 12 zł

Copyright © by Arcanus 2022