Księgarnia wiedzy ezoterycznej
Wydawnictwo Antykwariat Księgozbiór Regulamin Kontakt

Wydawnictwo

Pierwsze kroki ku miłości

Ostoja Daniel

Stron: 235

„Na tle dostępnej w kraju literatury duchowej „Pierwsze kroki ku Miłości" są wyjątkowo jasną pozycją. Mało teorii, dużo doświadczeń i praktycznych wskazówek przekazywanych przez autentycznego Nauczyciela duchowego. Czytając ją miałem zdumiewające wrażenie, jakby była pisana specjalnie dla mnie. Opisy fascynujących doświadczeń i pełne niezwykłej mądrości wyjaśnienia Mistrza." „Pod koniec lektury czułem jak napływają silne wibracje miłości. Teraz doświadczam ich wiele razy, gdy po nią sięgam. Ta książka wprowadziła duże zmiany w moim życiu." [z listów od czytelników]

Cena: 35 zł

Ostoja Daniel

Miłość bez granic

Stron: 256

Książka „Miłość bez granic" jest jak niezwykły most przerzucony pomiędzy duchowym światem, w którym królują Boska miłość i szczęście a naszą rzeczywistością. Most, po którym można bezpiecznie przejść na drugą stronę by chociaż na chwilę dotknąć Jej i zostać przez Nią dotkniętym. Mówię tutaj o wielu wydarzeniach, które miały miejsce, wielu ludzi tego doświadcza. Są książki pełne rozmaitych teorii i są znacznie rzadsze książki -klucze, pokazujące praktycznie, jak otworzyć drzwi do rzeczywistości duchowej. Kolejna książka Daniela Ostoi „Miłość bez granic" doskonale mieści się w tym drugim nurcie literatury duchowej. Mnóstwo przykładów z życia, codziennych wydarzeń i nurtujących nas wszystkich kwestii pokazanych i wyjaśnianych przez autentycznego, kochającego duchowego Mistrza.

Cena: 35 zł

Lemegeton - Mniejszy Klucz Salomona

Domiński Jarosław

Stron: 242

Duchy, magia i zaklęcia. ”Magia to najwyższa, ostateczna i najbardziej świeta wiedza o filozofii natury”. Książka zawiera oryginalne ryciny zamieszczone na wklejonych kalkach.

Cena: 50 zł

Abraham Żyd

Święta Magia Maga Abramelina

Stron: 346

Spisana przez Abrahama Żyda. W trzech księgach zawarta, z wprowadzeniem S.L.Mac Gregor Mathersa. W spolszczeniu Jarosława Domińskiego, opatrzona komentarzem.

Cena: 60 zł

Jerozolimski Nikodem

Zakłopotanie Rozum i Dusza, Religia a Objawienie

Stron: 176

OBJAWIENIE stanowi wspaniałą formę pomocy, pomocy jakiej Stwórca udziela błądzącemu, lecz i poszukującemu PRAWDY człowiekowi. Objawienie to także nauki laickie: fizyka, astronomia, chemia, genetyka, inżynieria, medycyna. Objawienie odnajdziemy również w kulturze: architekturze, rzeźbie, malarstwie, muzyce, teatrze i poezji. Jest to ksiazka o wspaniałym, potężnym i ... nieznanym Bogu.

Cena: 22 zł

Droga do Judaizmu?

Jerozolimski Nikodem

Stron: 164

1300 lat po Mojżeszu, w Palestynie urodził się prorok Joszua, syn Miriam i Josele. Dzięki Joszua, etyka Bożego Objawienia otworzyła się na cały świat. Reformowany judaizm Proroka Joszua uznano jednak za schizmę. Odtąd w Rzymie i Konstantynopolu powołano Nowego Boga, podczas gdy naśladowców Chrystusa - Ebionitów - uznano za heretyków.

Cena: 22 zł

Copyright © by Arcanus 2022